Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji i dyplomowanym coachem.
O procesie psychoterapii myślę jak o wspólnym przemierzaniu miasta, którego część map już znasz, a część wciąż jest dla Ciebie tajemnicą. Razem odkrywamy to, co ukryte, i tworzymy nowe ścieżki. Głęboko wierzę, że w swoim plecaku masz zasoby, które będą pomocne w czerpaniu satysfakcji z tej wędrówki.
Jako psychoterapeutka pracująca w nurcie Analizy Transakcyjnej, oferuję Ci bezpieczne i wspierające środowisko, w którym możesz poznać siebie głębiej. Wierzę w holistyczne podejście do człowieka, dlatego oprócz pracy na poziomie myślenia i emocji, wykorzystuję również techniki pracy z ciałem. Nasza relacja oparta na szczerej komunikacji i wzajemnym zaufaniu będzie kluczem do Twojej osobistej przemiany.
Ukończyłam czteroletnią Szkołę Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej.
Posiadam certyfikat TA 101 w zakresie Analizy Transakcyjnej wydany przez European Association for Transactional Analysis (EATA).
Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Collegium Da Vinci. Ukończyłam również Akademię Trenerów Biznesu SET.
Na co dzień prowadzę terapię indywidualną dorosłych, a także psychoterapię par.
Od 2020 roku pracuję jako konsultantka psychologiczna na rzecz fundacji, które wspierają kobiety doświadczające przemocy; na początku współtworząc poznański oddział Centrum Praw Kobiet, a obecnie będąc częścią zespołu Fundacji Czas Kobiet.
Pracuję również jako trener prowadząc warsztaty dla firm oraz organizacji pozarządowych. Jako współtwórca projektu “Coaching w Mieście” prowadziłam liczne warsztaty rozwojowe, między innymi, przy współpracy z Wyższą Szkołą Umiejętności Społecznych czy Collegium da Vinci.
Moje różnorodne wykształcenie, a także doświadczenia zawodowe pozwalają mi widzieć człowieka w różnych kontekstach i wpływają na elastyczne podejście do problemów, z którymi się stykam.
które jest wynikiem doświadczania różnych form przemocy (np. emocjonalnej, seksualnej, ekonomicznej, fizycznej)
trudności w radzeniu sobie ze stresem wynikające z dorastania w rodzinie dysfunkcyjnej ( DDA )
np. aktu przemocy, wypadku komunikacyjnego